Сивохо публічно підтвердив, що його “мирну ініціативу” підтримує Зеленський (ВІДЕО) – Запоріжжя Інфо

Сивохо публічно підтвердив, що його “мирну ініціативу” підтримує Зеленський (ВІДЕО)

Сергій Сивохо відкрито заявив, що Зеленський підтримує скандальну ініціативу примирення з Донбасом.
Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо публічно заявив, що президент Зеленський підтримує нову ініціативу примирення з Донбасом.
Про це довірена особа гаранта незалежності України заявив в ефірі проросійського телеканалу “НАШ” у п’ятницю, 13 березня.

За словами Сивохи, український лідер виступає за ініціативу, незважаючи на те, що його платформа не залежить від владних структур, зокрема, від РНБО, зазначають “Патріоти України”.

“Всі, хто збереться під парасольку цієї платформи, потім вирішать, якою вона повинна бути”, – сказав він.
При цьому Сивохо підкреслив, що Зеленський підтримує всі ініціативи, які можуть привести Україну до миру. Радник секретаря РНБО додав, що радий, що не помилився в цій людині.

Нагадаємо, 10 березня Сергій Сивохо заявив, що бойові дії на території Донбасу – це «внутрішній конфлікт», який робить нереальним вступ України до НАТО.

12 березня представники «Національного корпусу» зірвали презентацію Національної платформи примирення та єдності. Націоналісти влаштували сварку, під час якої штовхнули Сивоху. Того ж дня радник секретаря РНБО пояснив свої слова.

На думку недавнього заручника окупантів журналіста Станіслава Асєєва, зіткнення Сивохи з ветеранами російсько-української війни стали результатом спроб налагодження діалогу з агресором.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com