Системна робота Кремля полягає в тому, щоб для українського виборця прибрати тезу «кум Путіна» і зробити тезу «рятівник української нації Медведчук», – Ігор Артюшенко - Запоріжжя.Info

Системна робота Кремля полягає в тому, щоб для українського виборця прибрати тезу «кум Путіна» і зробити тезу «рятівник української нації Медведчук», – Ігор Артюшенко

16 січня в ОРДЛО анонсували односторонню передачу полонених Україні, однак конкретну дату не називали. Передача людей мала відбутися голові політради партії «Опозиційна платформа – За життя» народному депутатові Віктору Медведчуку.

Тему обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що наразі Кремль проводить систему роботу для того, аби відбілити образ Медведчука перед українським виборцем.

«Це системна робота Кремля, яка полягає в тому, щоб для українського виборця прибрати тезу «кум Путіна» і зробити тезу «рятівник української нації Медведчук». Це і так званий обмін, і вимагання, щоб вакцинувались російською вакциною «Супутник-5», яку активно вони просувають. Це і те, що Медведчук поїхав в Росію виривати знижку на газ, і як вони їздили з Рабіновічем передавали сало Балуху .

Тобто це системна робота, яка велась роками і яка направлена на те, щоб показати, ось, бачите є Медведчук, він єдиний може повернути заручників, він єдиний може здешевити газ, він єдиний може ще багато чого і це намагаються медійно продати українському суспільству, щоб ми з цим змирились», – сказав Ігор Артюшенко.

Політик підкреслив, що російська влада всіляко демонструє, що  в переговорній групі не існує української влади.

«З російського боку це демонстрація, що української влади в переговорній групі просто не існує. Це просто показати – ви ніхто, ні президент, ні МЗС. От є Медведчук і якщо хочете про щось домовитись – через нього. Заручників звільнити, про економіку поговорити, щоб перестали російські терористичні війська стріляти по українським захисникам – ось вам Медведчук, з ним і розмовляйте. Для Путіна більше нікого не існує. Це навмисна демонстрація через російські канали масової інформації українським виборцям», – зазначив депутат.

«В чому я бачу найбільшу проблему – що насправді Путін і вся кремлівська шайка можуть в буль-який момент на окупованих територіях наловити скільки завгодно заручників, звинувачувати їх в будь-чому, захоплювати, а потім казати як шантаж – от ми можемо вам віддати заручників, але за це ви маєте щось зробити, десь поступитись. А українська сторона, на жаль, вже немає цінного обмінного фонду.

На мою думку це через так зване перемир’я оголошене Зеленським», – додав Ігор Артюшенко.

Політик зазначив, що за свого кума Медведчука Путін віддав би всіх заручників, ще й цілком ймовірно вивів би російські війська з частини російської території.

«Але ж для цього українській владі потрібно мати стрижень, щоб цю дуже цінну для Росії людину взяти в український обмінний фонд»,– зазначив Ігор Артюшенко.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com