Стало відомо, скільки Запорізький СІЗО заробив на платних камерах - Запоріжжя.Info

Стало відомо, скільки Запорізький СІЗО заробив на платних камерах

Платні камери принесли Запорізькому слідчому ізолятору понад 20 тисяч гривень.

У Мінюсті розповіли, скільки коштів отримали вісім українських СІЗО за майже два місяці існування платних камер. Запорізький слідчий ізолятор пропонує цю послугу з 31 травня. Станом на 22 липня, ізолятор заробив 20 тисяч 400 гривень. Це більше, ніж у шести інших СІЗО: у Чернігові, Полтаві, Львові, Харкові, Сумах та Старобільську. Але набагато менше, ніж у Києві, де слідчий ізолятор отримав за VIP-камери 248 тисяч гривень.

Окрім зазначених міст, платні камери вже працюють у Дніпрі, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Луцьку, Чорткові, Івано-Франківську, Ужгороді та селищі Кам‘яне. Кошти за користування VIP-камерами йдуть на ремонт звичайних камер слідчих ізоляторів. За останні надходження була відремонтована камера на 12 осіб у Київському СІЗО.

Нагадаємо, у Запорізькому СІЗО платні камери коштують 570 гривень – за добу, 1990 гривень – за тиждень перебування. Основні відмінності платних камер від решти: більша площа з розрахунку на одного ув’язненого,  відгороджений від решти камери санвузол та мінімальний набір необхідних побутових умов.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com