Стало відомо ім’я запорізького депутата, який взяв на поруки бердянського педофіла – Запоріжжя Інфо

Стало відомо ім’я запорізького депутата, який взяв на поруки бердянського педофіла

Педофіла, який в дитячому таборі роздягав сплячих дівчаток, торкався їхніх статевих органів та знімав все на телефон, взяв на поруки депутат Запорізької міської ради від партії “Єднання” Володимира Буряка Олег Коломоєць.

Майже тиждень Україна обговорює жахливий випадок, що трапився у дитячому таборі в Бердянську. 18-річний мешканець Києва, студент столичного вишу, приїхав попрацювати влітку до курортного міста. Однак, як виявилося, хлопець має хворобливий інтерес до дітей. Щобільше, хотів на порно заробити й відзняв порнографічний контент за участі однієї з дівчаток. Для цього хлопець зайшов до кімнати, де жили четверо дівчаток, вирішивши, що вони сплять, зняв білизну з однієї з них та почав торкатися її статевих органів. Свої дії він знімав на телефон. Налякана дитина удала, що спить та згодом розповіла усе матері. Жінка звернулася до поліції, яка й затримала хлопця вже на вокзалі.

Мешканцю Києва повідомили про підозру в розбещенні малолітніх. Однак суд відпустив хлопця на поруки запорізького депутата. В Єдиному судовому реєстрі ця інформація є закритою. З власних джерел Форпост стало відомо, депутатом Запорізької міської ради, що взяв на поруки педофіла, виявився Олег Коломоєць.

Олег Коломоєць в Запорізьку міську раду пройшов вже вдруге. У попередньому скликанні він представляв партію “УКРОП”, у нинішньому — партію Володимира Буряка “Єднання”.

В перше своє скликання пройшов як АТОвець. Однак, підтверджень реальному проходженню військової служби в зоні бойових дій, він жодного разу надати не зміг. Це неодноразово виникало безліч питань у колег та АТОвців. Через це йому не вдалося очолити Раду ветеранів АТО/ООС у Запорізькій області.

Перед виборами Олег Коломоєць долучився до команди Володимира Буряка і не прогадав. Завівши вигідну “дружбу” депутат дуже скоро очолив запорізькі ринки. Сівши на ринкові потоки він став вводити свої порядки, від яких стогнуть підприємці по всьому місту.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com