Глава фракції Верховної Ради Слуга народу Давид Арахамія розповів, чому вирішив стати гостем на шоу Битва екстрасенсів.
– Я не знаю, чому це викликало такий резонанс, це ж публічна інформація, відкрита. Був сюжет десь півтора або два роки тому. Що мене привабило? Цікавість. Люди зателефонували, кажуть Хочемо вас запросити в якості гостя, – поділився нардеп.
Він додав, що раніше ніколи не дивився, але йому було цікаво перевірити, скільки людей дивляться шоу насправді. Адже Арахамії, запрошуючи, повідомили, що Битва екстрасенсів друга за популярністю передача в Україні.
– Ніхто не попереджав, прийшов і знявся там в якості гостя. А потім кілька сотень моїх друзів, які ніколи б не зізналися, що вони це дивляться, говорили, що мене бачили в Битві екстрасенсів, – розповів Арахамія.