США продадуть Україні 16 патрульних катерів: загальна вартість озброєння складає $600 млн - Запоріжжя.Info

США продадуть Україні 16 патрульних катерів: загальна вартість озброєння складає $600 млн

США продадуть Україні 16 патрульних катерів Mark VI. Окрім того, буде продане озброєння та технічне оснащення на загальну суму $600 млн. Про це йдеться у повідомленні Агентства з питань оборонного співробітництва та безпеки США.

«Державний департамент прийняв рішення про затвердження можливого продажу військової техніки уряду України до 16-ти патрульних катерів типу Mark VI, а також пов’язаного з ними оснащення на орієнтовну вартість $600 млн», — зазначається в повідомленні.

При цьому зазначається, що Агентство з питань оборонного співробітництва та безпеки США вже забезпечило необхідну сертифікацію й повідомило Конгрес США про можливість такого продажу.

Як уточнили в американському відомстві, крім 16-ти бойових катерів, Україні будуть продані 32 гармати MSI Seahawk A2; 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів (FLIR); 16 акустичних пристроїв дальнього радіуса дії (LRAD) з 5-мегаметровою локаційною системою; 16 ідентифікаційних систем IFF; 40 гармат MK44; комунікаційне обладнання; допоміжне обладнання; запасні та ремонтні частини; інструменти та випробувальне обладнання тощо.

Як зауважили в Вашингтоні, це підтримуватиме цілі зовнішньої політики та національної безпеки США шляхом підвищення обороноздатності країни-партнера, яка залишається «фактором політичної стабільності та економічного прогресу в Європі».

Продаж морського озброєння США дозволить Україні підвищити можливості для подолання нинішніх і майбутніх загроз, поліпшити захист територіальних вод, а також відстоювати інші інтереси на морі, підкреслили в американському відомстві.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com