Сьогодні в Запоріжжі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні - Запоріжжя.Info

Сьогодні в Запоріжжі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Рівно 7 років тому на Майдані, під час Революції Гідності найбільше активістів віддали своє життя. По всій країні цього дня відбуваються церемонії вшанування. Запоріжців запрошують приєднатися до заходу.

Сьогодні, 20-го лютого, о 18:00 в Запоріжжі відбудеться вже традиційне, щорічне вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили організатори заходу: Запорізька організація партії «Європейська Солідарність», ГО Справа Громад, політична партія «Національний Корпус Запоріжжя» та ГПО «Рух опору капітуляції» у «Фейсбук».

На Майдані Героїв (площа Фестивальна-ред.,) пройде урочиста церемонія, на яку запрошуються всі бажаючі. Організатори відзначають, що цього дня не повинно бути місця для політичної символіки, лише державні та національні прапори.

«18-20 лютого – трагічні дні для України. Саме в ці дні, сім років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Герої не вмирають! Вони живуть доти, поки ми їх пам’ятаємо!», – зазначають організатори церемонії вшанування. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com