Слуга народу з судимістю за пиятику, 1 гривнею заробітку та сумнівними зв’язками - Запоріжжя.Info

Слуга народу з судимістю за пиятику, 1 гривнею заробітку та сумнівними зв’язками

Досить молодий депутат Запорізької міськради восьмого скликання Сергій Дергачов депутатом став від партії “Слуга народу”. До цього був помічником одіозного Євгена Шевченко.

В травні минулого року пан Сергій потрапив у коло зору поліції, коли напідпитку кермував скутером. Його було визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення в той час як він вже був депутатом Запорізької міської ради.

Цікавими є й зв’язки родини Дергачових. Так, дружина депутата Ірина є сестрою Юрія Хохлова. Треба розуміти, що свого часу Юрій Хохлов був депутатом від “Радикальної партії”.

Тісні взаємини родини з “Радикалами”, тим не менш не завадили пану Сергію піти в депутати від провладної партії.

При цьому родина за два роки подала різні дуже дивні декларації. Мабуть, вдома між собою їх не обговорювали.

Так, в декларації пана Сергія Дергачова є відомості про дві квартири та земельну ділянку. Грошова оціночна вартість яких має низьку, як для ринкової, ціну. Наприклад, придбана в квітні 2019 року квартира площею 37,74 м.кв. обійшлася родині менш ніж в десять тисяч доларів.

Далі родина демонструє свої доходи. В 2019 році Сергій Дергачов заробив трохи більше ніж 50 тисяч гривень займаючись підприємницькою діяльністю. Його дружина за основним місцем праці отримала 12 тисяч гривень, ще 10 тисяч їй заплатили у центрі зайнятості, як безробітній. Після цього всього жінка продала якесь рухоме майно та отримала 124207 гривні.

Та в подружжя були заощадження 840 тисяч гривень на двох.

Про фінансовий стан родини можна судити з декларації, що дружина депутата подала у кінці травня 2020 року перед звільненням.

Так, жінка влаштувалась на роботу і навіть встигла заробити майже 22 з половиною тисячі гривень. А от її чоловік за п’ять місяців року підприємницькою діяльністю зумів заробити… 1 (одну) гривню.

Зникли в родині й заощадження. В декларації пані Ірини лишились лише її 300 тисяч гривень, а чоловікові 540 тисяч кудись зникли.

Як надалі покаже себе Сергій Деркачов у Запорізькій міськраді – далі побачимо, але людина, яка щойно ставши депутатом, вже намагається когось надурити, не викликає довіри, навіть якщо надалі буде поводити себе більш пристойно.

Читайте також: Як на Запоріжжі на Хрещення в ополонку занурювались: ФОТО, ВІДЕОВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com