Скубченко: Так, як при Зеленському, українців ще не грабували – Запоріжжя Інфо

Скубченко: Так, як при Зеленському, українців ще не грабували

Олександр Скубченко заявив на своїй сторінці в «Фейсбук», що раніше українців ще не грабували так, як грабують сьогодні, при Володимир Зеленський. За словами громадського працівника, нинішній глава держави став президентом, при якому встановили найвищі тарифи на комунальні послуги за весь період незалежності України.

Скубченко нагадав, що раніше НКРЕКУ, 4 з 7 членів якої призначав уже Зеленський, схвалила підвищення тарифу на доставку і розподіл природного газу, і вже з 1 січня наступного року абонплата виросте в 2 рази. На цьому «добрі» новини від регулятора не закінчуються. Так, з 1 січня тарифи на воду зростуть на 20 відсотків в середньому по країні. Тут варто уточнити, що при Зеленський тарифи на воду і оплата за стоки і так вже виросли в 1,5 рази.

Громадський працівник підкреслив – ще рік тому дилетанти, що опинилися на вершині української влади, хоча б робили вигляд, ніби вони працюють над зниженням тарифів на тепло. Однак сьогодні ні Зеленський, ні члени його команди навіть і не піднімають це питання. Це справжнісінький грабіж українців, в чистому вигляді, причому, без гальм.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com