Шкуродер з Енергодару повернув кота в жахливому стані власниці: поліція вже проводить перевірку (фото) - Запоріжжя.Info

Шкуродер з Енергодару повернув кота в жахливому стані власниці: поліція вже проводить перевірку (фото)

Учора ми повідомляли, що місцеві мешканці Енергодара почали в мережі бити на сполох, через чергового шкуродера. У правоохоронних органах журналістам підтвердили, що заява на чоловіка дійсно є.

Сьогодні стало відомо, що чоловік таки  повернув кошеня колишній власниці після резонансу в мережі, втім його стан жахливий. Чотирилапий стогне від болю, коли його береш на руки і навіть не може їсти. Його ніс обпалений чи відбитий. Ми зв’язались з власницею і та розповіла, що чоловік почав погрожувати їй заявую за наклеп, але жінка не злякалась і продовжила відбивати свою кішечку. Ганна разом з волонтерами поїхала до чоловіка і викликала туди поліцію. Чоловік відмовився віддавати тварину і взагалі сказав ніби бачить жінку вперше.

Забрати кота вдалось лише після обіцянки видалити всі дописи в обмін на живу кішку. Олександр (так звуть чоловіка) хотів повернути тваринку в неділю, але власниця наголосила, що інакше нічого не видалить і він погодився. Коли віддав кошеня – жінка була в шоці. Вона викликала поліцію, яка зафіксувала те, що з ним зробив тимчасовий власник. Сам же він пояснив, що кошеня впало і вдарилось. Через які страждання пройшли попередні тварини, яких забирав чоловік – невідомо.

Як повідомили в поліції, заяву написала місцева мешканка, яка віддала чоловіку кошеня для подальшого перебування по вулиці Каштановій. Втім, потім кошеня зникло. Відомості про подію внесені до Єдиного обліку заяв і повідомлень. Наразі правоохоронці проводять перевірку.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com