«Scholarship в Україні» вже в сьоме шукає талановитих студентів для винагороди - Запоріжжя.Info

«Scholarship в Україні» вже в сьоме шукає талановитих студентів для винагороди

«Scholarship в Україні» – соціальний проєкт, створений для підтримки і мотивації студентів на подальший розвиток. Сутність полягає не тільки в видачі фінансової винагороди, але і в збільшенні віри в себе і свої сили.

 Учасники конкурсу можуть:

  • проявити лідерські якості;
  • навчитися комунікувати з оточуючими;
  • отримати корисні навички, які стануть в пригоді в професійній діяльності.

Розмір та кількість грантів, додаткові мотивації. Як переможець може витратити отриманий грант.

В 2021 році «Scholarship в Україні» організовує 7 конкурс для видачі чотирьох грантів. Умовами передбачено 4 призових місця. Переможець отримує винагороду в розмірі 15 000 грн, срібні і бронзові призери – матеріальні призи.

Володар гранту, який здобуває освіту на контрактній основі, може витратити отримані кошти на оплату 1 року навчання. Студенти бюджетної форми можуть пройти освітні курси на будь-яку тему. Ті, хто вразив організаторів і членів журі найбільше, в якості додаткової винагороди можуть стати учасником вебінарів або навіть отримати пропозицію для співпраці.

Хто може взяти участь? 

В конкурсі можуть взяти участь студенти закладів вищої освіти з будь-якого куточку України, які навчаються на 1–4 курсі чи магістратурі. Форма навчання і факультет не має значення. До участі допускаються студенти будь-якої спеціальності, які хочуть покращити профільні або здобути нові знання по обраній темі.

Що необхідно для участі? Теми для написання робіт на отримання грантів і де ознайомитися з умовами детальніше?

Щоб стати конкурсантом, необхідно написати роботу аналітичного типу на заявлену грантонадавачем тему. Головна її відмінність – чітко виражена думка студента. Не варто намагатись підключити до опрацювання обраної теми освітнього керівника. Під час захисту чужі думки дуже помітні. В написанні статті слід керуватися власними думками, а не опиратися виключно на інформацію із підручників. Грантонадавачі і партнери соціального проєкту шукають індивідуальностей, які можуть дивитися на світ з перспективою.

Щоб переконатися в унікальності організатори перевіряють кожну представлену роботу на плагіат. Необхідний розмір роботи – 1000–3000 слів. Готові роботи приймаються до 5 липня 2021 року.

В цьому році гранти видають компанії, сфера діяльності яких тісно пов’язана з онлайн-продажами. Вони пропонують учасникам опрацювати такі теми:

  • “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування”. Подати заявку можна за посиланням: https://turbozaim.com.ua/konkurs/
  • “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу”. Реєстрація по даній темі за посиланням: https://autotrading.net.ua/scholarship/
  • “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” Умови участі можна дізнатись за посиланням: https://aweb.ua/ua/scholarship
  • “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету”. Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://codes.com.ua/sh

З деталями та умовами участі в повному обсязі можна ознайомитися на офіційному сайті https://scholarship.in.ua/ або на сайті грантонадавача.

Володарів призових місць визначає незалежне журі. Для збільшення об’єктивності оцінки до складу комісії включені представники зі сфери освіти і бізнесу. В умовах карантину захист буде проведено онлайн.

Контакти для зв’язку

+38 (067) 622-62-82
grant@scholarship.in.uaВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com