СБУ заблокувала канал контрабанди ліків для сердечників та онкохворих - Запоріжжя.Info

СБУ заблокувала канал контрабанди ліків для сердечників та онкохворих

СБУ припинила діяльність в Україні міжнародного угруповання, яке ввозило контрабандою медпрепарати для лікування онкологічних та серцево-судинних захворювань. Походження та якість цих ліків викликають підозру.

Як повідомляє СБУ, її слідчі встановили, що учасники групи з Києва і Харківщини нелегально отримували з території РФ та однієї з країн Західної Азії ліки, не зареєстровані в Україні. Зокрема контрабанда йшла через міжнародні поштові сервіси. Під час обшуків за місцями проживання фігурантів і зберігання контрабандної продукції правоохоронці вилучили майже 2,5 тисячі упаковок медзасобів серцево-судинної, онкологічної і репродуктивної груп на загальну суму понад 3 мільйони гривень.

Раніше оперативники СБУ викрили та блокували діяльність організованої групи, яка контрабандою ввозила в Україну із Туреччини неякісні ліки та підроблені експрес-тести для діагностики коронавірусу.

У МОЗ попередили заклади охорони здоров’я усіх форм власності про відповідальність за приховування результатів тестування на коронавірус.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com