Саакашвілі запропонували увійти до Нацради реформ – Запоріжжя Інфо

Саакашвілі запропонували увійти до Нацради реформ

За словами співрозмовника видання, Саакашвілі проводив зустрічі в Офісі президента з питання призначення у виконавчу владу.

Колишньому президенту Грузії і екс-голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі пропонують увійти в Національну раду реформ. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на інформовані джерела. За словами співрозмовника видання, Саакашвілі проводив зустрічі в Офісі президента з питання призначення у виконавчу владу.

“Зважаючи на труднощі з призначенням в уряд, розглядається варіант входження Саакашвілі в Національну раду реформ”, – повідомило джерело. Як повідомляв УНІАН, 22 квітня Саакашвілі заявив, що отримав від президента Володимира Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром з питань реформ.

24 квітня Саакашвілі з цього приводу зустрівся з депутатами партії “Слуга народу”. За даними ЗМІ, у фракції “Слуга народу” після довгих переговорів вдалося зібрати 140-170 голосів за призначення Саакашвілі. Після цього Кабінет міністрів України відкликав з Верховної Ради подання на призначення Михайла Саакашвілі віце-прем’єр-міністром з реформ.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com