Розшифровка "чорних ящиків" літака МАУ розпочнеться 20 липня - Запоріжжя.Info

Розшифровка “чорних ящиків” літака МАУ розпочнеться 20 липня

Іран і Франція погодили дату з розшифровки “чорних скриньок” літака МАУ, збитого в січні під Тегераном.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Ірану з міжнародних та правових питань Мохсен Бахарванд, передає ISNA.

«Іранська організація цивільної авіації (CAO) провела необхідне листування з французьким бюро з розслідування і аналізу авіаційних подій, і угоди майже завершено», – сказав Бахарванд, додавши, що якщо не відбудеться «ніяких несподіваних подій», робота над читанням розпочнеться 20 липня 2020 року.

За словами чиновника, команда експертів і технічних фахівців з Ісламської Республіки керуватиме дослідницькою роботою, і читання інформації буде також здійснюватися під керівництвом і контролем іранської команди.

«Звичайно, інші країни, так чи інакше пов’язані з цією трагічною подією, можуть направити свого представника до Франції як спостерігача», – додав Бахарванд.

Довідка «Дня»: 8 січня 2020 року після вильоту з аеропорту Тегерана ракетою був збитий літак Boeing-737 авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, що виконував рейс Тегеран-Київ. На борту знаходилося 176 людей: 167 пасажирів і дев’ять членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед них 11 українців – двоє пасажирів і дев’ять членів екіпажу. Також серед загиблих – громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану та Великобританії.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com