Робота за кордоном по біометрії та робочій візі – Запоріжжя Інфо

Робота за кордоном по біометрії та робочій візі

За останні декілька років європейські країни зіткнулися з гострою проблемою дефіциту кадрів. Кваліфікованих працівників не вистачає у Польщі, Чехії, Литві. Робота за кордоном по біометрії відкриває можливості солідного заробітку, який перевищує дохід в Україні у декілька разів. Для працевлаштування за кордоном необхідно мати запрошення, трудову візу. Проте чимало наших сусідів готові наймати українців по біометрії. Чи безпечне таке працевлаштування? Розберемося далі.

Чи можливо робота за кордоном без робочої візи

Українці, які оформили біометричний паспорт (з електронним носієм інформації), мають право перебувати на території Шенгенської зони 90 днів. За законом, біометрія дозволяє подорожувати країнами Європи, проте не працювати. Та чимало роботодавців йдуть на поступки, аби заповнити дефіцит кадрів. Так, Польща дозволяє іноземним громадянам влаштуватися на роботу по біометричному паспорті без необхідності оформляти робочу візу.

Для працевлаштування потрібно знайти вільну вакансію, отримати дозвіл на роботу. Працювати таким чином можна протягом 90 днів що півроку. Після закінчення терміну дії потрібно перетнути кордон. Іноземці мають можливість під час роботи оформити трудову візу.

Які вакансії можна зайняти по біометрії

Зазвичай по біометричному паспорті їдуть працювати на сезонні роботи. На збір полуниці, яблук, городини достатньо 90 днів, щоб завершити роботу. Можливо працевлаштуватися на будівництво, у ресторан, на завод пакувальником продукції. За місяць праці вдасться заробити від 500 до 1000 євро.

Найбільші зарплати зосереджені у сфері будівництва. Влаштуватися по біометрії можуть і сімейні пари. Охоче наймають людей власники фермерських домогосподарств. У Європі зосереджені філії великих компаній (Amazon, Bosch, Nike), які потребують робітників на складах. Чимало вакансій зосереджені на сортувальних лініях фабрик з виробництва продуктів харчування, солодощів, снеків.

Робота в Парижі для українців

Франція також відчуває дефіцит робочих рук. Молодь не поспішає найматися на роботу, яка передбачає важку фізичну працю. Тому прямі роботодавці пропонують спрощену схему працевлаштування в країні, зокрема і у столиці.Легальне працевлаштування у державі можливе лише по трудовій візі.

Робота в Парижі дозволяє отримувати зарплату в євро та жити в одному з найкрасивіших місць світу. Найбільше вакансій для іноземців відкрито на парфумерних заводах, сортувальних лініях заводів. Чоловікам пропонують роботу на будівництві. Жінок запрошують вести домашнє господарство, працювати нянями, доглядальницями. Роботодавці наймають чоловіків, жінок, сімейні пари. Зазвичай робочий день триває 8-10 годин, а робочий тиждень — шість днів. Працедавці забезпечують робітників житлом та комфортними умовами праці.

Скільки платять українцям у Парижі

У столиці та великих містах будь-якої країни зосереджені найбільші зарплати та ширший вибір вакансій. Не став виключенням і Париж. Мінімальна зарплата в місті варіюється у рамках 2000-3000 євро. Висококваліфіковані кадри отримують від 4000 євро (програмісти, інженери, лікарі). Багато пропозицій у місті відкриваються на сезонні роботи. Іноземець може добре заробляти у секторі послуг, якщо володіє французькою та англійською мовою. Продавці, офіціанти, бармени, бариста отримують 1500-1700 євро. Чимало вакансій з’являються у піки туристичного сезону.

Некваліфікованих спеціалістів запрошують на парфумерні заводи, склади інтернет-магазинів, фабрики. Вакансії пакувальника та сортувальника лінії відкриті для сімейних пар. Оплата праці за годину становить 11-12 євро. Незважаючи на високі зарплати, вартість проживання у Парижі одна з найвищих у Європі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com