Річниця Революції Гідності, боротьба з дезінформацію і мистецтво, народжене війною сьогодні обговорюють в Запоріжжі - Запоріжжя.Info

Річниця Революції Гідності, боротьба з дезінформацію і мистецтво, народжене війною сьогодні обговорюють в Запоріжжі

Річниця Революції Гідності, боротьба з дезінформацію і мистецтво, народжене війною: анонс ефіру віжн-радіо «На дотик» 19.02.2021

19 лютого, у п’ятницю, о 19 годині в ефірі віжн-радіо «На дотик» будемо говорити про гострі та гарячі питання сьогодення:

Що змінила в нашому житті Революція гідності, про результати і здобутки Майдану, та про сьогоднішнє право на мирний протест – будемо говорити разом з представниками Національного музею Революції Гідності в рубриці «Мейнстрим»

Про фронти інформаційних війн, медіа-грамотність та протидію дезінформацію – наша ромова з експертами в рубриці «Life Style». Яку небезпеку несуть в собі фейки, і як їх розрізняти – розкажуть гості нашої студії.

Фінансова безпека та економічна успішність – тема рубрики «Плюси. Мінуси. Підводні каміння». Чому важливо популяризувати успішність, і як успішний бізнес може впливати на благополуччя суспільства – будемо дізнаватись у експертів з фінансових питань.

Улюблена рубрика «Toloka Talk» підніме складну тему мистецтва, народженого революціями та війнами. Як суспільні потрясіння впливають на культуру, і чи мають митці реагувати на суспільно-політичні події? А якщо мають, то як і у якій формі? Будемо дискутувати про це разом з гостями та глядачами!

І про важливі і актуальні події громадського сектору обов’язково нагадаємо у «Дайджесті»!

З експертами та гостями будуть спілкуватися ведучі Павло Мірошниченко та Олена Ольшанська.

Не залишайтесь осторонь від важливих тем, приєднуйтесь до ефіру та дискусій на сторінках віжн-радіо «На дотик»

https://fb.me/e/g9kwNN02R

https://youtu.be/eqzIiW1fZ8g

Пишіть свої коментарі та запитання, ви є важливою частиною наших обговорень!

Інформаційний партнер віжн-радіо «На дотик» – портал «Форпост.Медіа»

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com