Ресурс smi.today – велика кількість новин і свобода слова – Запоріжжя Інфо

Ресурс smi.today – велика кількість новин і свобода слова

Ресурс smi.today все більше набирає популярність серед користувачів інтернету. При цьому, ресурс популярний як серед власників стаціонарних гаджетів, так і серед тих, хто користується мобільними пристроями. Українці масово переходять на мобільні додатки від smi.today. За досить короткий термін відвідуваність ресурсу досягла 17 млн ​​переглядів.

Виникає резонне питання – що послужило приводом для такої популярності? Відповідь, вірніше відповіді, прості і обгрунтовані.

На сьогоднішній день більшість людей прагнуть отримувати свіжі і достовірні новини з не ангажованих ресурсів. Адже Ротшильд неспроста говорив: «Хто володіє інформацією, той володіє світом». На жаль, спроби отримати достовірну інформацію часто обмежуються різними блокуваннями і цензурою.

Після того, як в Україні був заблокований ряд російських інтернет-ресурсів, серед яких зручний в користуванні і улюблений багатьма Яндекс, користувачі зіткнулися з рядом незручностей, а саме:

  • втратили можливість отримувати свіжі новини з максимальною швидкістю;
  • втратили доступ до тематичних новин, які не стосуються питань політики;
  • втратили доступ до інформаційних і пошукових баз.

Популярний серед багатьох українців ресурс Ukr.net веде політику жорсткої цензури, поволі нав’язуючи користувачам «правильну точку зору», що подається в одному ключі і, на жаль, добре «відпрасовану» цензурою.

Якими б жорсткими були заходи, що вживаються законодавцями, потреби простих людей набагато важливіше.

За допомогою smi.today можна ознайомитися з новинами ЗМІ України, ЗМІ Росії, зарубіжних ЗМІ, новинами Донбасу, новинами політики і економіки, а також прочитати найсвіжіші повідомлення про події, події спорту, шоу-бізнесу, технологій, кіберспорту, суспільства, здоров’я. За допомогою ресурсу можна швидко дізнатися курси валют і навіть курс криптовалюта.

Стрічка новин ресурсу відображає найсвіжіші і затребувані новини, а ресурс забезпечує безпроблемний перехід на першоджерело, який надав ресурсу новина. Скористатися ресурсом smi.today зможе навіть не початківець і не дуже впевнений користувач. Крім того, ресурс має надійний захист від вірусів і не призведе користувача на неперевірений і небезпечне джерело.

Говорячи простою мовою «маса зручностей і ніяких проблем». Ті, хто скористався ресурсом smi.today, вже оцінили його по достоїнству. І, найголовніше, дотримання основних принципів демократії – свобода слова і велика кількість новинної інформації.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com