ПриватБанк запідозрили у витоку персональних даних – Запоріжжя Інфо

ПриватБанк запідозрили у витоку персональних даних

Клієнти відзначають, що дзвінки по “липовим” кредитах надходять тільки членам сім’ї, які мають картки ПриватБанку. Клієнти ПриватБанку обурилися безперервними дзвінками від колекторських організацій по неіснуючим боргах, заявивши, що дзвінки і СМС-повідомлення від «вибивав» отримали всі члени сім’ї, у яких є карти Привату і підключений інтернет банкінг Приват24.

Про це один з клієнтів написав в коментарях на сторінці банку в Facebook.

«Син отримує дзвінки та повідомлення від мікрокредитной організації, в якій ніколи не брав кредит. Такі СМС отримали всі члени сім’ї, крім мене, оскільки я ніколи не був клієнтом ПриватБанку, а у них є ваші картки і підключена система 24/7. Розберіться з витоком даних », – зазначив один з клієнтів.

ПриватБанк запідозрили у витоку персональних даних

На коментар в ПриватБанку відповіли, що використовують для захисту особистих даних клієнтів сучасні способи, а дані ніяким організаціям не передаються. Крім того, в Приваті пообіцяли із ситуацією розібратися.

ПриватБанк запідозрили у витоку персональних даних


Також один з користувачів соцмережі зазначив, що також отримує дзвінки з незнайомого номера. Він зазначив, що жінка, що здійснює настирливі дзвінки, шукає боржника ПриватБанку.

«Я не збираюся виплачувати кредит за людину, для якого я не був поручителем, а не є для неї ні батьком, ні сином, ні чоловіком!», – додав незадоволений клієнт.

ПриватБанк запідозрили у витоку персональних даних

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com