ПриватБанк навішує зайві платежі під прикриттям карантину - Запоріжжя.Info

ПриватБанк навішує зайві платежі під прикриттям карантину

Почастішали скарги на обслуговування клієнтів державного Приватбанку. Люди частіше відзначали різного роду обмежувальні дії з боку найбільшого банку країни.

У тому числі Українка поскаржилася, що при зміні карти їй в обов’язковому порядку пропонували їй оформити медичну страховку. І консультанти ніяк не допомогли їй у вирішенні даного питання. Відповідний відгук з’явився на сайті Мінфін.

Клієнтка повідомила, що звернулася до відділення для зміни карти. Однак разом з цим їй почали нав’язувати страховку, як обов’язкову послугу, за яку потрібно платити 50 гривень на місяць. Однак аргументувати це окрім як “у зв’язку з карантином”.

“20.10 за адресою Татарська 6 (Відділення ПриватБанку), я звернулася з метою допомоги з приводу ЄЦП. Справа в тому, що днями я стала повністю повнолітньою і мені замість Юніора видали універсальну. Все б нічого, але співробітниця банку почала пропонувати мені оформити медичну страховку, стверджуючи, що це ОБОВ’ЯЗКОВО. На питання чому, чіткої відповіді не послідувало, мовляв зв’язку з карантином. Ціна: 50 грн місяць. У колл центрі мені таку інформацію не підтвердили. Нахабна, цинічна, безсоромна брехня прямо в обличчя. Встигла скасувати страховку, але сам факт”, – пише клієнтка.

У банку тільки формально відповіли формально, що розбираються в питанні і з рішенням звернуться в особистих повідомленнях.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com