Проректор Запорізької політехніки назвав інформацію про участь студентів на шоу в Москві “фейком” - Запоріжжя.Info

Проректор Запорізької політехніки назвав інформацію про участь студентів на шоу в Москві “фейком”

Проректор «Запорізької політехніки” Едуард Гугнін відхрестився від команди «Падік 19» та назвав інформацію про її участь на шоу в Москві відвертим фейком. Сказав, що його розповсюджено аби стабілізувати ситуацію в регіоні.

Про це повідомляє «Депо Запоріжжя».

Як ми повідомляли, дані про участь команди в «Лізі Сміху» у Росії опублікували на офіційному сайті сайті Міжнародного союзу КВН.

Відомо, що дана команда була сформована студентами Запорізької політехніки, факультету «Комп’ютерних наук та технологій». У 2019 році навіть вийшла в фінал річних ігор КВН і неодноразово команда згадується пресслужбою запорізького університету. Втім, проректор відхрестився від існування такої команди в стінах.

«Колись, декілька років тому, така команда на одну гру чи дві збиралася. Але після цього такої команди немає, не існує на сьогоднішній момент. Навіть немає тих людей, які навчаються в університеті й грали у тій команді. Тому немає чого тут навіть коментувати. Це фейк, інформація, яка не відповідає дійсності, мабуть, комусь треба, аби дестабілізувати ситуацію в регіоні», – завив Едуард Гугнін.

Є команда в стінах університету чи ні, а суспільний негатив в її бік спрацював. Після розголосу участі студентів у гумористичному шоу в Москві – конкурсанти швидко знялись з участі в кастингу.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com