Прояснилося, чому волонтерка Некрасова супроводжує чиновників на офіційних заходах в Запоріжжі - Запоріжжя.Info

Прояснилося, чому волонтерка Некрасова супроводжує чиновників на офіційних заходах в Запоріжжі

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України, сайт ЗОДА розмістив матеріал присвячений покладанню квітів у парку Шевченка в Шевченківському районі Запоріжжя. На фото окрім представників Запорізької міськради, ми знову побачили відому запорізьку волонтерку, що працює із фондом “Емоція” (фактично, вона вже не голова фонду).

Така активність волонтерки, що стала дуже часто з’являтись на урочистих заходах, викликає деяке здивування, адже ніякої інформації про якесь офіційне відношення жінки до ЗОДА – немає.

Журналісти сайту Форпост зателефонували в Департамент інформації ЗОДА, де нам відповіли, що Злату Некрасову ніяк не підписують і ніяк не згадують на сайті, бо не знають хто вона така… і порадили звернутися у відділ кадрів.

Переговоривши із двома спеціалістами відділу кадрів ЗОДА, ми зрештою дочекались, що нас з’єднають із начальником відділу кадрів. Звісно що нам ніхто не представився. Але ситуацію прояснили. Виявилось, що ще 13 січня цього року Злата Андріївна Некрасова була призначена помічницею голови ЗОДА від патронатної служби апарату Облдержадміністрації. Цікаво, авжеж, що представниця у справах дітей, ходить на похорон, на покладання квітів до Дня Соборності… чи немає у Олександра Старуха інших помічників?

Та згодом, хто така Злата Некрасова? Народилася 15.10.1990 року в Тюменській області. В інших джерелах вказує, що народилася у Запоріжжі. Не заміжня, про батька дитини ніколи не згадує, але має малолітнього сина. Живе досить забезпеченим життям, хоча офіційно ніде не працювала. Десь роки два тому зайнялась благодійністю та миттєво завоювала серця запоріжців.

Але щось підспудно викликає запитання, коли справа доходить до саме цієї волонтерки. Так, наприклад, перебуваючи на посаді вже майже два тижні, вона не подала декларацію, ані як претендент на посаду, ані як вже посадовець.

Перш за все з нею, окрім благодійного фонду пов’язаний великий санаторій у Запорізькій області. Якось пані Злата обмовилась, що працює там юристом. Однак, скільки може платити медичний заклад що належить державі юристові? Невідомо. На сайті ж підприємства вона значиться лише як контакт для держзакупівель, та є в складі ліквідаційної комісії, що була створена під час реорганізації.

Стосовно благодійного фонду “Емоція”, то як з’ясувалося, ще 15 січня цього року, пані Злата віддала його своїй сестрі Анастасії Некрасовій. Співзасновницею є Ганна Бахчисарай. Цікаво, що сестра пані Злати Анастасія до цього мала власний ФОП з надання парикмахерських послуг, а Ганна Бахчисарай займалась вантажними перевезеннями.

Цікавим є й той факт, що її сестру, некрасову Анастасію Андріївну, як доньку у своїх деклараціях згадувала Некрасова Оксана Юріївна, що працювала начальником сектору Управління інформаційного забезпечення ГУ НП в Дніпропетровській області. На днях жінка залишила посаду.

Слідкуйте за нашими новинами і ми разом подивимось, які цікавинки принесе декларація пані Злати. Сподіваємось, що вона її продемонструє найближчим часом.

Читайте також: Проректор Запорізької політехніки назвав інформацію про участь студентів на шоу в Москві “фейком”
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com