Програму дешевих кредитів для бізнесу можуть розширити — Зеленський – Запоріжжя Інфо

Програму дешевих кредитів для бізнесу можуть розширити — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програму дешевих кредитів під 5-7-9% річних на створення та розвиток бізнесу можуть розширити.

Про це Зеленський повідомив під час візиту до державного Укргазбанку, одного з банків-партнерів державної програми.

«5-7-9% — це не на місяць, не на рік, а на п’ять років. П’ять років працюватиме програма. А потім побачимо: залежно від кількості клієнтів будемо розширювати програму», — повідомив Зеленський.

Зазначається, що Укргазбанк видав перший кредит в межах програми у день її офіційної презентації, 3 лютого. Наразі в Укргазбанку зазначають, що видали вже декілька десятків позик під низькі відсотки.

Під час презентації в уряді повідомили, що на участь у програмі подалося 17 тисяч підприємців. Видавати дешеві кредити в межах урядової програми наразі планують лише державні банки. Зокрема, про участь в урядовій програмі повідомили ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк.

Нагадаємо, що зазначену програму анонсував президент Володимир Зеленський 3 грудня. В її межах пропонують видавати кредити під:

  • 5% для нового або чинного бізнесу, який створить мінімум 2 робочих місця;
  • 7% для нового або чинного бізнесу, з виторгом до 25 мільйонів гривень на рік, який не створює робочих місць. При цьому, за кожне створене робоче місце такі підприємства зможуть зменшити розмір кредитної ставки на 0,5 відсоткового пункту;
  • 9% для чинного бізнесу з виторгом 25-50 мільйонів гривень на рік для розширення власної справи.

Державні ПриватБанк та Ощадбанк вже підписали угоди про приєднання до програми дешевих кредитів на створення та розвиток бізнесу, яка запрацювала з 3 лютого 2020 року. Аналогічну угоду уклав також Укргазбанк. Тому наразі отримати дешевий кредит за урядовою програмою можна у трьох державних банках.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com