Посилення карантину в Україні: коли чекати і скільки може тривати - Запоріжжя.Info

Посилення карантину в Україні: коли чекати і скільки може тривати

Ситуація із коронавірусом в Україні набирає обертів, із дня у день фіксуються антирекорди із приросту заражених. Для стабілізації ситуації, слід робити щонайменше 100 тисяч ПЛР-тестів щодня або запроваджувати жорсткий карантин.

Про це розповів лікар-інфекціоніст Володимир Курпіта. За його словами, в листопаді потрібно очікувати посилення карантину через погіршення ситуації з вірусом.

“Є два виходи з цієї ситуації. Справді, для того щоб перервати ланцюжки, потрібно оголосити жорсткий карантин або посилити тестування й залишати адаптивний карантин. Але для цього Україна повинна робити щонайменше 100 тисяч тестів щодня. Це досить велика кількість для України. Я не впевнений, що наші спроможності дозволять це вирішити. Через це в листопаді я би очікував жорсткіший карантин, який буде оголошений урядом на тлі погіршення епідемічної ситуації”, – зазначив медик.

карантин / скріншот з відео

При цьому він спрогнозував, що стабілізація має статися в лютому-березні 2021 року.

“Я думаю, що це більш реалістичні прогнози – протягом листопада і грудня в нас буде наростання, і ми будемо бачити погіршення епідемічної ситуації. А стабілізація, напевно, припаде на лютий – березень наступного року”, – припустив Курпіта.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com