Порошенко терміново повернувся з Іспанії – Запоріжжя Інфо

Порошенко терміново повернувся з Іспанії

П’ятий Президент України Петро Порошенко вночі проти 15 березня терміново повернувся в Україну. Він перебував в Іспанії, де проходив лікувальний курс з детоксикації.

Порошенко мав пробути в Іспанії ще щонайменше тиждень, однак після повідомлення про закриття кордонів, якнайшвидше прилетів до Києва.

До столиці України Порошенко прибув на борту літака Cessna 560XL Citation XLS OE-GjM з австрійської реєстрації. Це легкий двомоторний літак бізнес-класу.

Як пише видання, п’ятогопрезидента зустріли неподалік залу офіційних делегацій, сів за кермо Mercedes і поїхав. Зазначається, що його син Михайло був у захисній масці.

Судячи з того, що він з сім’єю вільно вийшов з термінала, на карантин його не відправили,
– заявили у виданні.

Також видання повідомило, що Порошенко нібито терміново перервав курс лікування і спочатку відправився до Лондона, де забрав сина Мішу, а також двох доньок Сашу і Женю, які навчаються в британській столиці.

Відомо, що 13 березня Президент України Володимир Зеленський заявив, що до 17 березня авіасполучення закриють, тож закликав українців повернутися у зазначений термін. Ті, хто з об’єктивних причин не встигне повернутися в Україну, повинен звернутися в консульство. Таких українців повертатимуть додому нерегулярними рейсами.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com