Порошенко публічно вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради» з ОРДЛО – Запоріжжя Інфо

Порошенко публічно вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради» з ОРДЛО

Екс-президент України Петро Порошенко публічно вимагає від нинішнього глави держави Володимира Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради» з бойовиками «Л/ДНР».

«Хто б не поставив формальний підпис під продиктованим з Кремля протоколом про створення такої «ради», відповідальність за це ляже на Зеленського. Тому публічно звертаюся саме до нього з категоричною вимогою відмовитися від задуманого і не погоджуватися на створення «консультативної ради», – заявив він.

Порошенко підкреслив, що погодитися на створення «консультативної ради» – це значить переступити і зайти надто далеко за ці лінії.

«Це означає діяти всупереч національним інтересам України. Це означає легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередником і дати їй шанс позбутися санкцій», – йдеться в заяві.

Екс-президент зазначив, що влада повинна концентрувати всі сили на боротьбу з коронавірусом і економічною кризою, «а не зраджувати Україну, байдуже як, свідомо чи просто через нездатність усвідомити очевидне».

«Зараз як ніколи потрібен сильний імунітет, який би надійно захищав український державний організм від будь-яких спроб Росії вразити його», – резюмував Порошенко.

11 березня в Мінську було прийнято рішення про створення Консультативної ради, до складу якого увійдуть «представники» ОРДЛО.

У розпорядженні журналістів ZN.ua виявився протокол, згідно з яким українська сторона підписала в Мінську документ про створення «консультативної ради» з представниками «Л/ДНР».

Бойовики розцінили створення нового органу «як згоду Києва почати прямий діалог з Донбасом».

В Європейській солідарності таку ідею різко розкритикували, заявивши що це буде визнанням суб’єктності підконтрольних РФ терористичних організацій.

У свою чергу глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що необхідність української сторони проводити консультації з підконтрольними Кремлю сепаратистами не є їх визнанням як окремого суб’єкта переговорів в Мінську.

При цьому він визнав, що не знає, хто і як відбиратиме представників ОРДЛО в скандальний орган.

Росія з 2014 року вимагала прямого діалогу між Україною і терористичними утвореннями «Л/ДНР». Москва заперечує, що є стороною конфлікту у війні на сході України.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com