Поради щодо вибору камери спостереження для домашнього використання - Запоріжжя.Info

Поради щодо вибору камери спостереження для домашнього використання

При виборі камери відеоспостереження необхідно розуміти, де вона буде використовуватися. В основному, внутрішнє обладнання має більш компактні габарити та естетичний дизайн. Для вулиці потрібно купити камери відеоспостереження з водонепроникною конструкцією, захистом від пилу тощо. Вулична камера може бути змонтована і всередині приміщення, але навіщо взагалі переплачувати за захист від дощу.

Самостійна або професійна установка

Чи будете ви самостійно встановлювати камеру? Якщо так, то бездротовий пристрій стане ідеальним варіантом. Інший важливий параметр – PoE. Wi-Fi передбачає, що камеру можна буде змонтувати в будь-якій точці в зоні дії бездротового сигналу. Потрібно тільки увімкнути живлення, але при цьому варто очікувати обмеженої дистанції передачі, особливо коли на шляху сигналу є споруди. На великих відстанях PoE може виявитися кращим варіантом. Перевага технології в тому, що дозволяє використовувати тільки один Ethernet кабель, по якому крім інформації буде також передаватися і живлення.

Недорого або дорого

Очевидно, що багаті споживачі вибирають більш дорогі пристрої від відомих брендів. Чим вища ціна, тим, як правило, вище і якість, і сервіс. Що стосується мережевих камер, то завдяки сучасному рівню технологій у невеликих компаній є можливість випускати також досить якісні продукти. Тому дешеві пристрої, як правило, мало чим відрізняються від дорогих. Якщо вирішите купувати дешеві камери, запам’ятайте наступне:

  • Порівнюйте характеристики обладнання.

Перегляньте перед покупкою доступне ПО до обладнання, перевірте дизайн користувальницького інтерфейсу.

  • Попросіть демо, якщо можливо.

Уточніть гарантії та сервіс.

  • Ви плануєте записувати відео

Практично усі камери мають можливість збереження відео. Але на ринку все ще багато застарілих пристроїв. Такі камери дозволяють також записувати відео, після чого завантажувати його на FTP-сервер. Але коли купуєте, ретельно читайте характеристики й переконайтеся, що вона сумісна з протоколами Onvif або RTSP.

  • Якість.

Всім відомо, що якість прямо впливає на якість картинки. Якщо ви плануєте тільки дивитися онлайн відео через смартфон, вам повинно вистачити 640х480, але все ж краще 720р. Чому не відразу 1080р? Ви повинні розуміти, що потокова передача відео займає смугу пропускання. Тому, хоча завжди краще Full HD, для нього буде потрібно висока пропускна здатність вашої мережі. Так, одна камера з підтримкою 1080р займе близько 4 Mbit/s. Тому для більш плавного потокового відео кращий вибір – 720р.

Обирайте камери й домофони тільки у надійних дилерів.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com