Поліція проводить перевірку мешканця Енергодару за фактом зникнення кота (фото) - Запоріжжя.Info

Поліція проводить перевірку мешканця Енергодару за фактом зникнення кота (фото)

Учора ми повідомляли, що місцеві мешканці Енергодара почали в мережі бити на сполох, кажучи, що в місті з’явився черговий шкуродер. У правоохоронних органах журналістам підтвердили, що заява на чоловіка дійсно є.

Сьогодні стало відомо, що чоловік таки  повернув кошеня колишній власниці після резонансу в мережі, втім його стан жахливий. Чотирилапий стогне від болю, коли його береш на руки і навіть не може їсти. Його ніс обпалений чи відбитий. Ми зв’язались з власницею і та розповіла, що чоловік почав погрожувати їй заявою за наклеп.

Як повідомила журналістам “Форпост” Ганна, вона  разом з волонтерами поїхала до чоловіка і викликала туди поліцію. Чоловік відмовився віддавати тварину і взагалі сказав ніби бачить жінку вперше.

Забрати кота вдалось лише після обіцянки видалити всі дописи в обмін на живу кішку. Олександр (так звуть чоловіка) хотів повернути тваринку в неділю, але власниця наголосила, що інакше нічого не видалить і він погодився. Жінка розповіла, що коли побачила кошеня – була в шоці. Сам же він пояснив, що кошеня впало і вдарилось. Через які страждання пройшли попередні тварини, яких забирав чоловік – невідомо.

Місцеві мешканця в коментарях під дописом жінки розповідали, що часто бачать як чоловік шуукає тварин в соціальних мережах і вже ніби-то відомо 5 випадків.

В поліції нам повідомили, що заяву написала місцева мешканка, яка віддала чоловіку кошеня для подальшого перебування по вулиці Каштановій. Втім, потім воно зникло. Відомості про подію внесені до Єдиного обліку заяв і повідомлень. Наразі правоохоронці проводять перевірку.

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com