По курортах Туреччини будуть ходити українські туристичні патрулі – Запоріжжя Інфо

По курортах Туреччини будуть ходити українські туристичні патрулі

Українські поліцейські патрулюватимуть курорти Туреччини під час туристичного сезону. Але не одні, а разом із турецькими колегами. Причина – вирішення проблем українських відпочиваючих рідною для них мовою. 

Як зазначили турецькі ЗМІ, пропозиція обговорювалася на зустрічі на чолі з послом у Києві Турецької Республіки Ахметом Гюльдері та заступником міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

«Окрім забезпечення громадського порядку, ми прагнемо підтримувати наших громадян, надаючи представникам турецької поліції мовну, інформаційну та методичну допомогу у спілкуванні з українськими туристами», – заявила Акопян.

За її словами, подібний досвід із 2014 року успішно реалізується українськими правоохоронними органами у Хорватії в рамках проекту «Безпечний туристичний сезон». За даними видань, на зустрічі було звернуто увагу на активну співпрацю між прикордонними відомствами обох країн для контролю за ситуацією в Чорному морі.

Крім того, порушувалося питання необхідності посилення взаємодії між відомствами в контексті розвитку туризму, оскільки відсоток відмов у перетині державного кордону України громадянами Туреччини зріс на 13% за останній рік. Сторони також обговорили важливість стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною у сфері захисту інформації та кібербезпеки, боротьби з торгівлею людьми та наркотиками.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com