Після такого удару Китаю Зеленському потрібна допомога США - Запоріжжя.Info

Після такого удару Китаю Зеленському потрібна допомога США

Український політолог Олексій Голобуцький розповідає на своїй сторінці в Facebook, з окупованого Криму приходять тривожні повідомлення від російських ЗМІ. Повідомляється, що 10 березня на півострів прибула група топ-менеджерів Пекінської експортно-імпортної торгової компанії. На офіційному рівні була досягнута домовленість про те, що бізнес КНР буде вкладати деньки в анексувати Крим, щоб зацікавити своїх співвітчизників відпочивати на півострові.

Політолог зазначає, ось вам і відповідь на ситуацію з «Мотор-Січ». Це дійсно дуже серйозний сигнал: Китай демонстративно виступив на стороні окупанта і показав готовність експлуатувати окуповані території у власних інтересах, поза міжнародним правом. Китайська економіка сьогодні одна з найбільш передових у світі і таке зневажливе ставлення до міжнародного права має стати сигналів для Києва.

«Але, що у відповідь? Хто вводити санкції щодо Китаю? Очевидно, що з викликами такого рівня президенту Зеленському не впоратися. Тут вагомим буде хіба що слово США. Тих же США, санкції яких команда Зеленського демонстративно ігнорує», – написав Голобуцький.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com