Перша заступниця голови Запорізької обласної ради живе на одну зарплатню - Запоріжжя.Info

Перша заступниця голови Запорізької обласної ради живе на одну зарплатню

Так, є посадовці, які живуть на скромну зарплатню, обіймаючи не останню посаду у місцевій гілці влади. Прикладом такої самопожертви є Людмила Любим. Зараз жінка є першим заступником голови Запорізької обласної ради. До грудня 2020 року працювала керівником комунальної установи “Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” Запорізької обласної ради.

Передивляючись декларації усіх місцевих посадовців, ми не могли оминути увагою першу заступницю голови ЗОР, тож на фоні інших, звіт пані Людмили викликав не аби яке здивування.

Пані Любим подає декларації сумлінно – є в неї й щорічні, й перед звільненням, й у зв’язку зі змінами в матеріальному стані. Але всі вони мають однаковий вигляд.

Якщо говорити про сімейний стан, то Людмила Любим сім’ї не має, судячи з декларації. Хоча, якщо передивитися соцмережі, то в неї є принаймні син, та навіть онуки. З етичних міркувань ми не будимо наводити фото.

Із власності у пані Любим є дві квартири та будинок, який належить Банде Любові Сегіївні. Судячи з декларації пані Любим мешкає в цьому будинку.


Є у пані Любим дві автівки: Мітсубісі Кольт Та Хюндай Соната.

До речі, остання була придбана у 2019 році. Через неї жінка подавала декларацію про зміни в майновому стані. Але в деклараціях за попередні роки (2019, 2018) жінка не декларувала ніяких заощаджень, одже на автівку вартістю в більш ніж 90 тисяч гривень, вона збирала із зарплатні. Тобто обмежувала себе, хоча й отримувала не так вже й багато.

За 2020 рік Зарплатня жінки становить трохи більше 10 тисяч гривень на місяць.

Ми щиро сподіваємося, що з призначенням на посад першої заступниці голови ЗОР, матеріальний стан жінки покращиться!

Читайте також: Запоріжців попереджають про погіршення погодних умов та ожеледицю
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com