Новий мобільний оператор запустив по всій Україні тариф за 50 гривень на місяць - Запоріжжя.Info

Новий мобільний оператор запустив по всій Україні тариф за 50 гривень на місяць

Віртуальний мобільний оператор Lycamobile з’явився на українському мобільному ринку три роки тому, що зовсім мало в порівнянні з операторами «великої трійки».

Оскільки оператору необхідно контролювати з гігантами, які вже давно поділили ринок нашої країни між собою, він повинен привертати до себе якомога більше клієнтів. А що для цього підходить найкраще, якщо не дешеві тарифні плани?

Що пропонує новий мобільний оператор?

Lycamobile може дозволити собі різко знижувати ціни на послуги в зв’язку з тим, що є віртуальним оператором, тобто не тримає величезної кількості магазинів і армій промоутерів, продавців-консультантів і інших менеджерів. На підтримку інфраструктури та зарплати співробітникам в тому числі і витрачається прибуток оператора, джерелом якої є абоненти.

Всього у Lycamobile на даний момент є три тарифні плани. Один із них, який є найбільш оптимальним для звичайних людей, містить чотири гігабайти мобільного інтернету, а також двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок.

Відзначимо, що дзвінки всередині мережі самого Lycamobile повністю безлімітні і безкоштовні, а на закордонні номери віртуального оператора надається тридцять хвилин дзвінків. Також в пакет входить тридцять СМС-повідомлень на інші номери, і знову ж таки, безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному XS”.

В рамках даного тарифу ви будете платити 50 гривень на місяць, що менше, ніж у «соціальних» тарифних планах великих операторів. При цьому послуг в «соціальних» тарифах «великої трійки» значно менше. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com