Новорічний запах Путіна прилетів в Україну: герої АТО зчепилися з “зрадником” – “Краще заберу” – Запоріжжя Інфо

Новорічний запах Путіна прилетів в Україну: герої АТО зчепилися з “зрадником” – “Краще заберу”

Під Києвом сталася скандальна ситуація на підприємстві в Клавдієво-Тарасово.

Адже завод з виробництва ялинкових прикрас випускав новорічні іграшки з логотипом армії Російської Федерації і написом “Армія Росії”.

Відеозаписом з Клавдіївської фабрики поділився екскурсовод Сергій Савченко на сторінці в соціальній мережі Facebook. “Розбити віру в добро і людей так само просто, як і новорічну іграшку, створену цими людьми. Але є іграшки, які не розбити: їх стінки міцні, а скло витривале настільки, що розбиває на длуськи нашу українську реальність, а малюнок, навіть якби хотів, не зможеш тепер розвидіти, тому що на ньому ненависне клеймо радянської зірки в супроводі слів “армія Росії”, – написав Савченко в публікації.

Керівництво ж підприємства пояснило ситуацію автоматизованістю процесу прийому замовлень. А ось співпраця з Російською Федерацією — лише питання виживання фабрики, так як в боротьбі з китайськими виробниками фабрика не змогла відмовитися від ринку країни-агресора, за словами представника компанії Павла Гукасова.

Економічна криза в країні призвела до скорочення екскурсій на завод, і всі труднощі поставили під сумнів питання існування фабрики. А ось всі створені для РФ іграшки були ліквідовані, надалі замовлення будуть проходити цензурний і етичний контроль, говорить керівництво фабрики. “А таке робити можна? Це просто п*здец якийсь. Прекрасне замовлення на фабриці”, – йдеться у відео.

На цю ж фабрику згодом приїхали учасники АТО, які потребують утилізації іграшок і контрактів. А ось власник визнав, що у нього є контракт з Росією, але це не заборонено законом. “Це морально не дуже красиво, але краще я звідти заберу гроші і тут буду платити податки, більше мільйона в бюджет”, – заявляє підприємець.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com