«Нова пошта» тепер буде відправляти посилки по-іншому - Запоріжжя.Info

«Нова пошта» тепер буде відправляти посилки по-іншому

Прес-центр української поштової служби «Нова пошта» повідомив про зміни правил пересилання товарів. Тепер кожен товар буде міститися в свій варіант упаковки, при цьому ви завжди маєте право на зміну.

Дану інформацію представники компанії розмістили на своєму офіційному сайті. Сенс реформи полягає в тому, щоб скоротити витрати на пакувальну тару, в якій зараз пересилаються практично всі посилки. Щоб використовувати картонні коробки по мінімуму, компанія почне пропонувати користувачам альтернативу – паперові пакети, стрейч-стрічки і целофанові пакунки. Таким чином компанія сподівається зменшити ціну на послуги, зробивши їх більш привабливими для клієнтів.

Коробка залишиться головною тарою в певному переліку операцій – при пересиланні некрихких технічних речей, які заздалегідь поміщені в іншу упаковку, підгузників, текстильних виробів невеликої довжини і ваги. Однак користувачеві буде пропонуватися альтернатива – комбінована тара, що складається із пластику й картону, стрейч-плівка, пакет або пухирчастий чохол. Також компанія стане уникати використовувати громіздкі і дорогі ящики для пересилання великих вантажів, які не мають тенденції пошкоджуватися при пересилання – матраців, м’яких меблів. Їх будуть загортати в стрейч-плівку або гофрокартон. Невеликі товари – документи, пластикові вироби, стануть поміщати в конверти або упаковку на основі повітряно-пухирчастої плівки.

До кінця поточного місяця правила не зміняться і структура буде працювати в колишньому порядку, а ось з першого лютого пакувальні матеріали будуть поставлятися в зазначеному вище режимі.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com