Незахищені верстви населення мають отримувати субсидію, – Ігор Артюшенко - Запоріжжя.Info

Незахищені верстви населення мають отримувати субсидію, – Ігор Артюшенко

В ефірі телеканалу «Еспресо» обговорили питання підвищення тарифів на газ.

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко наголосив, що українці мають відчувати підтримку держави, зокрема, через виплати субсидій.

При цьому ціна на газ має бути ринковою, бо ручне регулювання призводить до корупційних процесів, впевнений політик.

«Ручне регулювання призведе до того, що не буде українського видобутку в принципі. Тому, звичайно, це погано.

Ринок має бути, по-перше – прозорий, по-друге – справедливий. Мають бути інші конкуренти. Коли на сьогоднішній момент в Запоріжжі фактично ніхто не може продати газ окрім «Запоріжгазу» – то це монополія, це не ринок. Коли зробили ціну на газ по 6,99 гривень частина населення, можливо, навіть більше радіє з цього рішення. Але на перспективу це закінчиться дуже погано. Бо це корупція», – зазначив Ігор Артюшенко

«Має бути прозорий ринок – раз. По друге – незахищені верстви населення мають отримувати субсидію. Чим ми і займались з 2015 року.

Держава має виконувати соціальну функцію. Ті, хто не можуть оплатити, повинні отримувати від держави субсидію. А всі інші – платити ринкову ціну, бо інакше не буде ані видобутку, ані газу, а буде Російська Федерація з її газом», – наголосив політик.

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com