Назвали найпоширеніший шлях поширення коронавірусу – Запоріжжя Інфо

Назвали найпоширеніший шлях поширення коронавірусу

В результаті дослідження коронавірусу науковці з’ясували, що практично єдиним способом заразитися є довге і близьке спілкування з хворим на COVID-19.

До такого висновку дійшли вчені з німецького Інституту вірусології та досліджень в області ВІЛ в Університеті Бонна, передає RTL Today.

Вірусологи протягом останніх тижнів провели масштабне дослідження в німецькому місті Хайнсберг, де були виявлені понад 1400. Хворих і зафіксовано 46 смертей.

Вчені не змогли знайти ознак живого вірусу на поверхнях предметів.

Коли ми брали зразки з дверних ручок, телефонів або туалетів, то не змогли на їх основі культивувати вірус в лабораторії, – повідомили науковці.

У підсумку в інституті прийшли до висновку, що ймовірність захворювання від контакту з предметами вкрай мала.

“Серйозні спалахи інфекції завжди були результатом того, що люди протягом тривалого періоду часу були близько один до одного”, – сказав глава німецького інституту Хендрік Штрейк.

До схожого висновку раніше прийшов вірусолог Крістіан Дростен з берлінського університету Charité. Він заявив, що коронавірус дуже чутливий до висихання на повітрі. Тому чи не єдиним способом заразитися є крапельний шлях при безпосередньому контакті з носієм інфекції.

Правда і міфи про коронавірус інфографіка 24 канал

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com