Нардеп від “Слуги народу” хоче звільнити медиків, які відмовилися від вакцини Covishield - Запоріжжя.Info

Нардеп від “Слуги народу” хоче звільнити медиків, які відмовилися від вакцини Covishield

У партії заявили, що це особиста позиція парламентаря.

Нардеп від «Слуги народу» Дмитро Гурін запропонував звільнити медиків, які відмовилися щепитися вакциною від коронавірусу Covishield.

Про це йдеться у дописі Гуріна за 20 березня у Facebook.

«В Київському інституті пульмонології (!), за словами завідуючої одним з відділень, вакцинуватись погодились 20% лікарів. Сама завідуюча вже двічі хворіла ковідом, але «не відчуває внутрішньої впевненості в необхідності вакцинації». Що це означає на практиці? 80% «лікарів» потрібно звільнити, а їх зарплату віддати 20%», – написав Гурін.

Він додав, що люди, які не вважають за потрібне вакцинуватися, «не можуть вважатися лікарями», «тому, якщо їх звільнять, залишаться працювати справжні лікарі. Вони й будуть лікувати».

Глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, своєю чергою, наголосив, що це особиста позиція Гуріна.

«Це не позиція фракції, це не на сторінці Facebook фракції. Це його бачення і його дискусія», – підкреслив Корнієнко.

Водночас Корнієнко зауважив, що участь лікарів у кампанії з імунізації дозволила б збільшити довіру до AstraZeneсa серед населення.

«Будь-яка людина може відмовитися від вакцинації, у нас поки немає у законах ніяких заходів щодо цього. Це право людини, ми можемо тільки закликати до доброї волі усіх, хто в черзі на вакцинацію, зокрема лікарів», – пояснив депутат.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com