На Запоріжжі однолітки виклали інтимний фото-колаж однокласниці в мережу: деталі - Запоріжжя.Info

На Запоріжжі однолітки виклали інтимний фото-колаж однокласниці в мережу: деталі

Жахливий випадок булінгу однолітками стався днями в мелітопольській школі. Підлітки виклали в телеграм-канал фото-колаж однокласниці, додавши до нього посилання на сторінку дівчини в Інстаграмі.

У поліції журналістам «Форпост» підтвердили факт булінгу в школі.

Батько дівчинки, яка постраждала від цькування звернувся до правоохоронців з заявою. Чоловік повідомив, що його дочка, яка навчається в мелітопольській школі, зазнала цькування з боку однолітків. Правоохоронці встановили, що однокласники дівчини виклали в соціальну мережу Telegram одну фотографію інтимного характеру. Підлітки виклали фото  та додали до нього адресу сторінки в Instagram неповнолітньої дівчини.

Як повідомляє “Ріа-м”, зі слів батька неповнолітньої, коли чоловік дізнався про все – пішов до директора школи, поспілкувався з ним і з хлопцями також. Адміністрація закладу пообіцяла повідомити в поліцію. Винуватці ж вели себе зухвало, а ввечері і зовсім почали вимагати 150 гривень за те, щоб прибрати фото. Як виявилось, до поліції в закладі не повідомили. Наступного дня, 28-го січня, чоловік самостійно викликав правоохоронців для того аби всі винні були покарані. Батько розповів, що донька видалила всі акаунти в соцмережах, не спить ночами – дівчина постійно переживає цькування та насмішки з боку однолітків.

За даним фактом правоохоронці внесли дані до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. На даний час проводиться перевірка.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com