На Запоріжжі люди не можуть приватизувати кімнати у гуртожитках: хто затримує процес? - Запоріжжя.Info

На Запоріжжі люди не можуть приватизувати кімнати у гуртожитках: хто затримує процес?

Понад 20 жителів Бердянська зібралися сьогодні під стінами Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області. Мешканці гуртожитків вимагали від співробітників Управління виконати наказ господарського суду Запорізької області від 11 січня цього року про передання в комунальну власність Бердянського міськвиконкому гуртожитків міста.

За словами голови громадської організації мешканців гуртожитків Бердянська Ольги Коник, у 90-х роках минулого століття через фонд Державного майна чотири гуртожитки за адресами: на вулицях Свободи 60, Європейська 72, Італійська 102 і Земська 16, викупило приватне акціонерне товариство «Бердянськбуд». Нині у них проживають колишні співробітники приватного акціонерного товариства «Бердянськбуд», сироти, вчителі та лікарі. Тільки після передачі в комунальну власність гуртожитків, люди зможуть отримати право на приватизацію кімнат, в яких мешкають.

У коментарі кореспондентам Суспільного Ольга Коник повідомила, що після 20 років боротьби мешканці виграли суди всіх трьох інстанцій: Запорізький господарський, Дніпровський апеляційний, а також касаційний в Києві.

Нині рішення господарського суду Запорізької області знаходиться на виконанні у відділі, повідомив Суспільному начальник відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Роман Половніков.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com