На Хортиці склали присягу ліцеїсти. До них звернувся Зеленський – Запоріжжя Інфо

На Хортиці склали присягу ліцеїсти. До них звернувся Зеленський

14 жовтня на острові Хортиця в Запорізькій області відбулась церемонія складання присяги ліцеїстами Запорізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник”, Криворізького та Луганського ліцеїв.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Урочиста подія відбулася біля Кургану національної Єдності та Музею історії запорозького козацтва, де протягом року триває реконструкція.

На церемонії був присутній президент України Володимир Зеленський. Він прийняв присягу 150 ліцеїстів:

“2006-й – це рік, коли народилася більшість із вас, шановні ліцеїсти. Ви народились і зростали у незалежній Україні. Іншої батьківщини під іншою назвою у вас ніколи не було. У вас не було іншого прапору аніж наш синьо-жовтий стяг, іншого гімну, аніж “Ще не вмерла України…”. І саме тому ви сьогодні тут, можливо ви ще не до кінця все це усвідомлюєте, я хочу звернути на це особливу увагу. Хочу аби ви це запам’ятали. Особливий день”,  сказав Зеленський.

Також під час церемонії вручили бойові прапори та стрічки почесних найменувань військовим частинам ЗСУ.

Так, прапори отримали 132 окремий розвідувальний батальйон Десантно-штурмових військ ЗСУ, 18 загін морської охорони Державної прикордонної служби, Департамент військової контррозвідки Служби безпеки України.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com