На Азовському узбережжі з’явився новий пляж – Запоріжжя Інфо

На Азовському узбережжі з’явився новий пляж

У Кирилівській територіальній громаді з’явилася ще одна туристична локація – новий пляж на Утлюцькому лимані було створено за ініціативи керівництва Атманайського старостинського округу та за підтримки місцевих фермерів.

Сільгосппідприємці надали техніку та особисто взяли участь у облаштуванні зони відпочинку, а влада та комунальники Кирилівки залучили до робіт екскаватор. Були проведені роботи з укріплення берегу, на місце пляжу був завезений пісок та встановлена огорожа і тенти від сонця.

У селищній раді Кирилівки зазначають, що місцеві жителі, нажаль, майже не підтримали облаштування пляжу. На заклики старости Атманайського округу Ігоря Сажнєва та активістів прийти та взяти участь у суботниках на пляжі відгукалися одиниці.

Нагадаємо, що цього року дістатися до курортів Азовського узбережжя буде значно комфортніше — за програмою Президента «Велике будівництво» добігає завершення ремонт основних напрямків курортного значення. Дорогу на Бердянську було відновлено торік, зараз на фінішній прямій ремонт дороги на Кирилівку.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com