МОН України запропонувало 5 правил для вчителів під час онлайн-уроків: пристойно одягатися – найголовніше - Запоріжжя.Info

МОН України запропонувало 5 правил для вчителів під час онлайн-уроків: пристойно одягатися – найголовніше

Так, у фейсбуці відомства з’явились рекомендації вчителям щодо проведення оналйн-уроків.

За словами представників Міносвіти, найпопулярнішими сервісами для онлайн-навчання є Skype, Hangouts i Zoom. Тому що вони є найбільш захищеними там мають необхідний функціонал. І ось у зв’язку з тим, що вчителям доводиться спілкуватись з дітьми із дому, МОН і розробило п’ять правил:

Перше правило: “Слідкуйте за власним зовнішнім виглядом. Зовнішній вигляд не менш важливий як під час онлайн-уроків, так і під час офлайн-навчання. Тому вибирайте звичне вбрання для роботи в онлайн-форматі”, – порадили вчителям.

Друге правило: “Слідкуйте за фоном під час відеодзвінків. На тлі не повинно бути сторонніх предметів, які надавали б особисті дані (ім’я, прізвище, особисті фото, сертифікати і т.д.)”, – зазначають у відомстві.

Третє правило: “Навчання онлайн – це точно про нові технології і отриманні знань в новому форматі. Намагайтеся прислухатися до учнів і отримувати зворотний зв’язок по урокам. Таким чином ви зможете” чути “один одного і краще працювати над матеріалами”, – повідомляють в міністерстві.

Четверте правило: “Під час онлайн-навчання повинна бути дисципліна така ж, як і під час уроків оффлайн. Тому рекомендуємо створити власні правила для уроків: підключатися до уроків без запізнення, включати камеру, активно обговорювати завдання, одягатися, як і на навчання оффлайн і т. д. “, – радять в МОН.

П’яте правило: “Для дистанційних уроків слід використовувати тільки перевірені ресурси за рекомендаціями навчальних закладів або колег, які мали позитивний досвід використання”, – йдеться в рекомендаціях.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com