МОН оновило правила дистанційного навчання: що змінилося - Запоріжжя.Info

МОН оновило правила дистанційного навчання: що змінилося

Міністерство освіти і науки України оновило правила дистанційного навчання. Відсьогодні нові умови дистанційного навчання в школах набрали чинності.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Відзначається, що дистанційна форма навчання залишається виключно добровільною і вимагає подання відповідної заяви про прийом або перекладі школяра від батьків.

“Тепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів) – таку можливість має будь-який учень для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії”, – йдеться в повідомленні.

Технології дистанційного навчання дозволяють продовжувати освітній процес під час карантину та інших надзвичайних обставин (без переходу учнів на дистанційну форму).

При дистанційному навчанні обов’язково повинні враховуватися інтереси учнів:

  • організація освітнього процесу повинна забезпечувати регулярну і змістовну взаємодію вчителів з учнями;
  • при дистанційному навчанні повинні створюватися умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з ООП з обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку;
  • навчальний заклад забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також при необхідності надання їм підтримки в освітньому процесі;
  • для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів – телефонної, поштового зв’язку тощо;
  • організація освітнього процесу обов’язково здійснюється з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм щодо формування розкладу навчальних занять, вправ для очей і постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, часу для виконання домашніх завдань тощо.
  • При цьому наголошується, що організація дистанційного навчання має здійснюватися в межах робочого часу викладачів.

Нагадаємо, у вівторок Кабінет міністрів затвердив постанову, за якою карантин в Україні продовжений до кінця 2020 року, а школам рекомендували піти на канікули з 15 жовтня.

При цьому по країні місцева влада, переважно, не прийняли рекомендацію уряду. Канікули не зміщують, або починають на кілька днів пізніше зазначеної дати.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com