Місцеві жителі розповіли, як їм живеться в окупованому Криму:"Це просто свавілля" - Запоріжжя.Info

Місцеві жителі розповіли, як їм живеться в окупованому Криму:”Це просто свавілля”

В ефірі однієї з російських радіостанції звичайні обивателі окупованих територій Криму порівняли їхнє життя в складі України та під окупацією Росії. Ведучі були шоковані тим, що почули.

Порівняти життя в Криму до і після окупації вирішили на “Ехо Москви”. Для цього радіоведучі в прямому ефірі спілкувалися з місцевими жителями.

Так, жителька Ялти розповіла, що зараз в Криму відбувається страшне свавілля, окупантами розкрадається буквально все.

“Мене звати Дарина і я живу в Ялті. Я вирішила поділитися з вами враженнями, тому що я місцевий житель. Живеться просто жахливо і ми нічого з цим не зможемо зробити. Справа в тому, що голосування, яке було в 2014 році – це була чиста профанація, ніхто не ходив голосувати. Я вам хочу сказати, що те, що зараз відбувається – це просто свавілля. Розкрадається все, і тут всі не задоволені. Я не знаю людини, щоб хтось сказав, що всім задоволений. Тут таких нема”.

Ведучий уточнив у жінки, чи голосувала вона в 2014 році, на що та відповіла, що ні.

“З нас, ялтинських жителів, ніхто не ходив на голосування. Я не можу сказати, щоб хтось ходив. На голосуванні були лишень ті, хто працював там, хто хотів заробити. Вони ділились, що там відбувалось, вони казали, що це все була профанація”

Житель Єкатеринбургу, у якого в Криму живе донька, і він вже 20 років їздить до неї в гості, також поділився своїми враженнями.

“Я добре обізнаний з реаліями й хочу казати, що безумовно український Крим був кращим”.

Руслан із Керчі, характеризуючи життя в окупованому Криму, згадав Леніна.

“Ви задаєте запитаняя – краще чи гірше стало жити. Як сказав Ленін, “архипогано” стало жити, архипогано. Ви навіть собі не уявляєте на стільки”ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com