Міносвіти уточнило процедуру виходу школярів із самоізоляції - Запоріжжя.Info

Міносвіти уточнило процедуру виходу школярів із самоізоляції

У Міносвіти заявили, що школярі після самоізоляції не зобов’язані приносити у школи довідки чи результати тестів для підтвердження, що у них нема коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба МОН. У міністерстві додали, що згідно з постановою уряду №641 та постановою головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів. А якщо підтверджується випадок СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідних класу або групи відправляються на самоізоляцію.

Нагадаємо, з початку навчального року в Київській області закрили на карантин 23 школи. Крім того на самоізоляцію переведені 204 окремі класи у 87 закладах освіти Київщини.

У Києві через захворюваність на COVID-19 на карантин закриті 5 шкіл, ще у 122 – на дистанційне навчання перевели 328 класів.

Також ми писали, що Міністерство охорони здоров’я створило рекомендації щодо проведення освітнього процесу під час карантину,  а також оприлюднило правила поведінки учнів у навчальних закладах.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com