Міноборони пообіцяло виплатити преміальні бійцям - Запоріжжя.Info

Міноборони пообіцяло виплатити преміальні бійцям

Фінансова винагорода військовим буде нарахована за підсумками служби двох останніх літніх місяців.

Для військовослужбовців Збройних сил України та Державної спеціальної служби транспорту, які беруть безпосередню участь у зоні проведення Операції об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, запроваджено нову додаткову матеріальну винагороду.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України з посиланням на слова очільника відомства Андрія Тарана.

«Зазначену винагороду запроваджено вперше за час особливого періоду. Вона здійснюється додатково до всіх виплат, належних військовослужбовцям ЗСУ та ДССТУ за безпосередню участь у воєнних конфліктах, у заходах із забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації чи в АТО, інших заходах в умовах особливого періоду», – сказав Таран.

За його словами, за попередніми розрахунками Департаменту фінансів Міністерства оборони, вже за липень-серпень 2020 р. у якості даної додаткової винагороди військовослужбовцям ЗСУ та ДССТУ буде виплачено близько 250 млн гривень.

При цьому міністр запевнив, що до кінця року необхідними коштами для виплати вказаної винагороди Міноборони забезпечене.

У військовому відомстві також окремо зауважили, що даний наказ визначає розмір додаткової винагороди військовослужбовцям та порядок її виплати, але жодним чином не встановлює правила та не регламентує режим припинення вогню на лінії зіткнення. На обліку в органах соцзахисту України перебуває 460 079 учасників бойових дій.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com