Мінекономіки заявило про ймовірність росту цін на борошно – Запоріжжя Інфо

Мінекономіки заявило про ймовірність росту цін на борошно

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (Мінекономіки) заявило про ймовірність росту цін на борошно.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

Щоб не допустити зростання ціни на борошно, Мінекономіки реалізує пшеницю з Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) та Аграрного фонду.

“З метою забезпечення достатньої кількості борошна для внутрішнього споживання ДПЗКУ та Аграрний фонд направлять 160 тис. тонн продовольчої пшениці на внутрішню переробку та реалізацію на внутрішньому ринку, що дозволить виробити близько 128 тис. тонн борошна”, – йдеться в повідомленні.

У міністерстві вважають, що враховуючи внутрішнє споживання та залишки на борошномельних підприємствах, цих об’ємів достатньо, щоб стабілізувати ціну на борошно та не допустити ажіотажного зростання цін для українського споживача.

Мінекономіки нагадує, що у підписаному торік Меморандумі про взаємопорозуміння з експортерами зерна було зафіксовано орієнтир щодо можливого експорту пшениці у 2019/2020 МР.

“Поки орієнтир можливих поставок за кордон у 20 млн тонн не перевищений, але ми щоденно моніторимо обсяги експорту, тримаємо зв’язок з зерновиками і борошномелами, у разі необхідності – будемо вживати необхідних заході”, – наголосили в міністерстві.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com