МЕШКАНЦІ ЗАПОРІЖЖЯ ПРОСЯТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ В БЮДЖЕТІ НА БЕЗПЛАТНІ СНІДАНКИ ДЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ – Запоріжжя Інфо

МЕШКАНЦІ ЗАПОРІЖЖЯ ПРОСЯТЬ ЗНАЙТИ ГРОШІ В БЮДЖЕТІ НА БЕЗПЛАТНІ СНІДАНКИ ДЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

На сайті електронних петицій з’явилась пропозиція від Дмитра Петровського, який просить поновити безплатні сніданки для молодших класів.

Автор на пряму звертається до міського голови Володимира Буряка й просить знайти кошти в міському бюджеті на повноцінне харчування для школяриків:

«Велике прохання до міського голови нашого міста Буряка Володимира Вікторовича знайти кошти для надання нашим школярикам повноцінного сніданку за кошти міського бюджету! Діти це наше майбутнє, тож чому б не попіклуватись про нього за кошти не тільки батьків, але й міста?!»

На сьогодні пропозиція зібрала 13 голосів з 750 необхідних. До кінця голосування залишилось 58 днів. Втім, навіть якщо петиція збере необхідну кількість голосів, не факт що її підтримають депутати на чолі з Буряком.

Запоріжці давно просять посадовців переглянути рішення щодо скасування безплатних сніданків для учнів 1-4 класів. В міськраді не готові переглянути це питання, посилаються на нестачу грошей в бюджеті.

Нагадаємо, у 2016 році Кабінет міністрів скасував безплатне харчування для школярів 1-4 класів. Безплатне харчування лишилось лише для дітей пільгових категорій.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com