Масштабний збій Приват24: ПриватБанк зробив офіційну заяву – Запоріжжя Інфо

Масштабний збій Приват24: ПриватБанк зробив офіційну заяву

У ПриватБанк визнали, що у роботі Приват24 стався масштабний технічний збій. Клієнтів довелося тимчасово відмовитися від використання банківського додатку.

У пресслужбі ПриватБанку пообіцяли, що найближчим часом усі проблеми в роботі Приват24 будуть усунені, і клієнти зможуть сміливо користуватися звичними функціями в штатному режимі. Онлайн-банкінг Приват24 став недоступним для користувачів, а при спробі зайти в програму з’являлося повідомлення про проведення регламентних робіт.

У державному ПриватБанку заявили, що техвідділ не проводив жодних робіт на цей час, спостерігався масштабний технічний збій.

“Є проблема з процедурою авторизації у Приват24. Це тимчасово. Наші фахівці обіцяють вирішити цю проблему дуже швидко, до 13,00”, – пообіцяв представник пресцентру ПриватБанку Олег Серга.

Масштабний збій Приват24: ПриватБанк зробив офіційну заяву

Варто зазначити, що багато українців не помітили збою в роботі «Приват24», авторизація у них здійснювалася без проблем. Але в деяких користувачів iOS, а також у тих, чиї смартфони працюють на ОС Android, зіткнулися з проблемами доступу до особистого кабінету в Приват24.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com