Максим Дрозденко – про комплекси та чорний пояс Володимира Зеленського - Запоріжжя.Info

Максим Дрозденко – про комплекси та чорний пояс Володимира Зеленського

Вчора, 28 серпня пресслужба президента України гордо сповістила про те, що Володимир Зеленський заволодів чорним поясом по карате. У карате чорний пояс – це найвищий ранг. Щоб його отримати необхідно пройти багаторічне навчання, брати участь та здобувати перемогу в змаганнях та бути справді гідним цього високого статусу.

Зеленському, втім не довелося займатися східним єдиноборством та розбиратися в суті цього виду спорту в принципі, йому пояс дістався всього лише за візит до Кіровоградської області. Там президент відвідав Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву-2. Після закінчення заняття вихованці школи подарували президенту диплом почесного першого ступеня майстра та іменний чорний пояс з вишитим прізвищем глави держави японською мовою і назвою виду спорту – традиційне карате.

Відомий запоріжець Максим Дрозденко у соціальній мережі Фейсбук розмірковує над тим, кому та в які часи роздавали статуси, та які вони надають переваги взагалі. Автор провір паралель з часами радянського союзу і висловив припущення, що пояс Зеленському потрібен, бо він про нього мрія у темних вулицях Кривого Рогу.

Я когда-то собирался писать этот текст, закончив фразой "ну ведь никому не придет в голову купить звание мастера спорта…

Gepostet von Максим Дрозденко am Samstag, 29. August 2020
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com