Магазини «Спортмастер» продовжують працювати в Україні попри санкції - Запоріжжя.Info

Магазини «Спортмастер» продовжують працювати в Україні попри санкції

Усі магазини мережі «Спортмастер» продовжують працювати в Україні попри те, що на них наклали санкції.

Про це нам повідомили 22 лютого в довідковому центрі компанії.

«На цю мить у нас є інформація, що всі магазини працюють. Додаткової інформації у нас, на жаль, немає», — сказали там.

Зазначимо, магазини мережі є в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві, Вінниці, Сумах, Житомирі, Херсоні, Рівному, Кривому Розі, Полтаві та Черкасах.

Як повідомила головна виконавча директорка «Спортмастер Україна» Людмила Книш, заява якої є у розпорядженні «Інтерфакс-Україна», мережа магазинів продовжує працювати в правовому полі. Вона вважає, що підстав для обмеження діяльності немає. Запровадження санкцій в компанії навали неаргументованим та безпідставним рішенням.

«Сьогодні магазини «Спортмастер Україна» продовжують свою роботу, щоб виконувати всі норми міжнародного і національного законодавства. Зобов’язання перед клієнтами і партнерами виконуються в повному обсязі відповідно до досягнутих угод», — каже Книш.

Санкції щодо 19 юридичних осіб і 8 фізичних осіб на три роки запровадили рішенням Ради нацбезпеки і оборони 19 січня. Президент ввів їх у дію наступного дня. 

Щодо «Спортмастер», то обмеження наклали на компанію Sportmaster Operations Pte. Ltd, зареєстровану в Сінгапурі, яка володіє 99% мережі магазинів в Україні. Вона була заснована росіянами і її головний офіс розташований в Москві. Володіє однойменною мережею магазинів спортивних товарів в Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї, Польщі та Україні.

Санкції передбачають: повну заборону торгових операцій; повну заборону на транзит ресурсів, польоти і перевезення на території України; запобігання виведенню капіталів за кордон; заборону на ввезення продукції сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd самою фірмою або через іноземних посередників.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com